O nás

Náš tým tvoří zkušení profesionální hráči, kteří již ukončili svou kariéru, ale i nadále zůstávají ve světě sportu. Chtějí předávat své zkušenosti mladé generaci a naučit ji, jak se pohybovat v tomto ne vždy přívětivém prostředí.

Cílem naší firmy MIB profisport je pomoci nadějným a úspěšným sportovcům, jak hrát v nejlepších klubech kdekoliv ve světě, zajistit jim zázemí a dostatečnou podporu.

Další nezanedbatelnou částí spolupráce s hráči je postarat se o jejich propagaci. Reklama je nedílnou součástí sportovního světa, díky které se dostanou do povědomí nejen sportovní, ale i široké veřejnosti. Neméně důležitou součástí naší filozofie je i možnost finančního poradenství.  K této branži finance neodmyslitelně patří a je potřeba, aby se mladí lidé naučili, jak správně s penězi nakládat už od počátku své sportovní kariéry.

Náš tým chce spolupracovat s takovými sportovci, kteří sport milují a je pro ně na prvním místě, chtějí do něj investovat svůj čas a věnovat se mu naplno. Postaráme se o to, aby tito sportovci měli co nejlepší podmínky a stali se opravdovými profesionály v těch nejlepších klubech po celém světě.